Vítejte

East Village Bar & Diner byl založen na jaře 2013 v prostorách bývalé pošty v historickém domě širšího centra města.

Název East Village Bar & Diner symbolizuje náš zájem o estetiku a atmosféru toho nejlepšího z americké gastronomie a barové kultury v kombinaci s geniem loci města Brna.

Konceptem restaurace je otevřená kuchyně s centrálním grilem integrovaná do hlavního baru. Vaříme do pozdních hodin (min. do 1.00 hod.) striktně podle tradičních severoamerických receptů. Naším stěžejním jídlem jsou hamburgery připravované ze 100% hovězího masa od místního dodavatele a domácích bulek pečených denně podle vlastního receptu. Dále nabízíme cheesesteaky, BBQ, kuřecí křidýlka, sendviče, bagely, pancakes, klasické snídaňové menu po celý den a mnoho příloh.

Náš bar nabízí točená piva Guinness, Polička a Břeclav, velký výběr vína, alkoholických nápojů a koktejlů, džusy, americké limonády v plechovkách, točenou kofolu, colu a tonic. Připravujeme rovněž veškeré horké nápoje, espresso a bezedný šálek americké kávy.

Náš různorodý personál je vybírán spíše s ohledem na svébytnou osobnost než na profesionální minulost.

Naším záměrem je vytvářet přátelské a mezinárodně laděné prostředí, kde se budete cítit jako doma, ať už jste z kteréhokoliv koutu světa.

Váš East Village Bar & Diner